Nuestra hadita Dulce
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nuestra hadita Dulce


 
PrijemPrijem  PortalPortal  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 Dulce ostavila poruku na fb-u

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 36
Points : 7
Join date : 17.01.2009

Dulce ostavila poruku na fb-u Empty
PočaljiNaslov: Dulce ostavila poruku na fb-u   Dulce ostavila poruku na fb-u Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 6:56 am

ESTE MENSAJE ES CON TODO MI CORAZON PARA CADA UNO DE USTEDES como estan amigos???yo extranandolos muchisimo aqui en tlacotalpan ,estoy grabando la novela , y me acaban de dar muchas buenas noticias ,les tengo muchas sorpresas y pronto se las voy a decir solo quiero saber como estasn, si les esta gustando la novela , quisiera saber sobre que temas les gustaria quer escribiera ,y todo lo que puedan proponer los amo y no saben como les agradezco su apoyo pues gracias a su fuerza a su amor a su contancia y a que han creido en mi se estan haciendo realidad los amo muchisimo les mando un gran abrazoo!!!!GRACIASSSSSSSSSSS

PREVOD:
Ova poruka je svim srcem pisana za svakog od vas pojedinacno, kako ste prijatelji?? Mnogo mi nedostajete ovde u Tlakotalpanu, snimam novelu, i mogu da vam dam puno lepih novosti, imamo mnogo iznenadjenja za vas koja cu vam uskoro otkriti, za sada samo zelim da znam kako ste, da li vam se svidela serija, zelila bih da znam da o kojim temama bi ste voleli da vam pisem i ista sto mozete da nam preporucite ili predlozite, volim vas i ne mozete da zamislite koliko sam vam zahvalna na podrsci, hvala vam na pruzenoj podrsci i ljubavi, sto verujete u ono sto radim, volim vas puno i saljem vam ogroman zagrljaj! Hvala!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Dulce Admin
Dulce Admin
Admin


Posts : 214
Points : 239
Join date : 15.01.2009
Age : 27

Dulce ostavila poruku na fb-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ostavila poruku na fb-u   Dulce ostavila poruku na fb-u Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 8:49 am

Jaooooooj Jeco gde si ovo videla na fb-u?
extra je
hvala!

Dulce ostavila poruku na fb-u 504822
Nazad na vrh Ići dole
https://dul-maria.serbianforum.info
Jec@ RBD

Jec@ RBD


Posts : 36
Points : 7
Join date : 17.01.2009

Dulce ostavila poruku na fb-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ostavila poruku na fb-u   Dulce ostavila poruku na fb-u Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 9:31 am

Mislim da sam na fb-u nasla....ljubac amiga
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell

tinkerbell


Posts : 12
Points : 14
Join date : 05.05.2009
Age : 32
Location : Mexico!!

Dulce ostavila poruku na fb-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ostavila poruku na fb-u   Dulce ostavila poruku na fb-u Icon_minitimeUto Maj 05, 2009 6:06 pm

jao....divno!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Dulce ostavila poruku na fb-u Empty
PočaljiNaslov: Re: Dulce ostavila poruku na fb-u   Dulce ostavila poruku na fb-u Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Dulce ostavila poruku na fb-u
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Dulce napisala poruku na UNIVISIONU!
» Comercial de Dulce Amargo
» I Dulce ima tetovazu
» Dulce igrica
» Nastup Dulce u Mexicu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Nuestra hadita Dulce :: ~Dulce Maria~ :: ~Dulce Maria~-
Skoči na: